צרו קשר 03-613-4134

החלפת דופן שמאל ברכב יונדאי I-35

בטיפול הפחחות שעשינו במוסך פחחות וצבע א.א.ל לרכב יונדאי I-35 לאור הצורך שנוצר להחליף את הדופן הקדמית שמאלית של הרכב, אשר מולחמת לרכב והינה חלק אינטגרלי ממרכב הרכב.
על מנת להחליף את הדופן, יש להכין את הרכב לקליטת הדופן החדשה. באמצעות השלבים הבאים: (ניתן לראות בתמונות)

1. מתיחת הדופן הפגוע על מנת להחזירו לקוים המקוריים של מידות היצרן.
2. ניתוק הדופן ממרכב הרכב.
3. הכנת הדופן החדשה למידות של הדופן שנותקה ממרכב הרכב.
4. התאמת הדופן החדשה לרכב על ידי חיבורו, והרכבת החלפים לפני הלחמה סופית, על מנת לוודא שהרכב חוזר למידותיו המקוריות.
5. לאחר כל הבדיקות והמדידות הלחמת הדופן החדשה לרכב .
6. הכנה לצבע+צביעת הדופן.

החשיבות של עבודה מדוייקת ומקצועית בעת החלפת חלקי רכב

בזכות הציוד המתקדם במוסך א.א.ל המקצועיות והניסיון הרב אנו יכולים להגיע לרמות דיוק של 100% בהחלפת חלקים אינטגרליים ממרכב הרכב. ברגע שתהליך זה של החלפת חלקים אינטגרליים ממרכב ברכב מתבקשת , חייב להיות דיוק ברמה של היצרן. עם סטייה קטנה של אפילו חצי מילימטר, לאחר מכן בשלב ההרכבות של הרכב, מתגלות בעיות של חוסר התאמה המשפיעות על כל חזית הרכב כגון: הרווח של הכנף עם הדלת, הרווח של הכנף עם המכסה, הרווח של הכנף עם המגון הקדמי (טמבון), פנס הרכב, סגירת מכסה המנוע, ופח החזית של הרכב. ואז לא ניתן להחזירם למידות היצרן, אלא כמו שאנו נתקלים מספר רב של פעמים, על ידי התאמת החלקים לרכב בכל מיני שיטות שלא מקובלות ולא מקצועיות כגון: הגדלת החורים של הכנף, תפיסת החלקים על ידי ברגי פח, וכל מיני קומבינציות אחרות המורידות את ערכו של הרכב בעת המכירה וכמובן משפיעות על איכות הנסיעה מבחינה בטיחותית ומההיבט של רעשים ושחיקה של החלפים אשר אינם מותאמים למידות המקוריות של היצרן.

ניתן לראות מהתמונות שכל המתלה הקדמי השמאלי, שעליו כלל מערכות הרכב של הפרונט כגון, בלמים, צמיג ובולם יושבים על דופן הרכב הקדמי וכל סטייה משפיעה על כל המערכות הללו גם. עבודה שאינה מקצועית או ללא הציוד המתאים לעבודה מסוג זה יכולים לגרום לנזק מתמשך ולבלאי גבוה מאוד בחלקי הרכב.

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך