צרו קשר 03-613-4134

תיקון חלקי אלומיניום בג'יפ יוקרה

תיקון פחחות וצבע בחלקי אלומיניום (כנף אחורית+דלת אחורית), כפי שניתן לראות בתמונות. הרכב הגיע עם פגיעה אשר הצריכה טיפול מיומן ומקצועי של פחחות וצבע לרכב עם חומרי אלומיניום מיוחדים, כאשר המטרה הסופית הינה להחזיר את הרכב למצבו טרם הפגיעה בכנף+דלת האחורית. בתמונות ניתן לצפות בכל שלבי התיקון, מהשלב של הנזק טרם התיקון בכנף ובדלת האחורית, את שלבי התיקון עצמו הכוללים: פחחות, הכנה לצבע, צבע בתנור והרכב חוזר ללקוח שטוף ונקי.

היתרונות שלנו בתחום של תיקוני פחחות וצבע בחלקי אלומיניום

אנו במוסך א.א.ל מכשירים לאורך זמן את עובדי המוסך בתיקוני אלומיניום ברכב. תיקון אלומיניום ברכב בניגוד לתיקוני פחחות וצבע שגרתיים דורש הבנה מעמיקה בחומרים ובתצורת התיקון שכן חומר האלומיניום הוא גמיש יותר, ואם לא נעשה טיפול מקצועי בחומרי האלומיניום הטובים ביותר, ישנו חשש כי החומרים יתבקעו לאחר פרק זמן די מהיר של עייפות החומר.

מוסך א.א.ל-המומחים שלך לתיקוני אלומיניום, פחחות וצבע ברכב

מרכז שירות לרכב א.א.ל צבר לו לאורך שנות קיומו מומחיות חסרת פשרות בתיקוני פחחות וצבע וכן בתיקוני אלומיניום לרכב. אנו מקבלים רכבים עם רמות נזק לעיתים חמורות ומוציאים אותם לאחר טיפול אינטנסיבי ואיכותי בחומרים המתקדמים ביותר בשוק כאילו יצאו מהניילונים. אנו מתחייבים על שירות מהיר, אמין ושקוף עבור לקוחותינו, ועושים כל שביכולתנו להבטיח כי רכביהם שניזוקו יחזרו אליהם במצב בטיחותי, מושלמים ברמה הויזואלית ונקיים.

גלריית תיקון אלומיניום ברכב ג'יפ מסוג אינפיניטי

תמונה 1- לפני תיקון
תמונה 2- לפני תיקון
תמונה 3- לאחר פחחות
תמונה 4- לפני צבע
תמונה 5 -תהליך צביעת הרכב בתנור
תמונה 6 -תהליך צביעת הרכב בתנור
תמונה 7-הרכב מתוקן נקי ושטוף בדרך לעוד לקוח מרוצה

 

:

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך