צרו קשר 03-613-4134

לאחר תאונות רכב, בהן יש פגיעה מאסיבית לפח השילדה, יש צורך לבצע טיפול מתיחת שילדה, על מנת להביא את הרכב את המצב התקני והבטיחותי שלו. לשם כך, ישנה חשיבות רבה ביותר לשימוש במכשור המקצועי והמתקדם ביותר. ב א.א.ל מרכז שירות רכב תוכלו ליהנות מטיפולי מתיחת שילדה מתקדמים ואיכותיים.

מתיחות שלדה

שילדה עקומה הינה אחד המצבים המסוכנים ביותר ברכב, העלולה לגרום לשלל תופעות המסכנות את חיי הנוסעים – לכן, לאחר תאונות, יש צורך לבצע מתיחת שילדה לרכב על מנת להחזיר את מצבו התקני והבטוח של הרכב ובהתאם להוראות ולתקנים של יצרן הרכב.
החשיבות של מתיחות שילדה
לכל יצרן רכב יש את נקודות העיגון הקבועות שלו, ולכן, לאחר תאונה, כמה שלא תיקנו את הפח, יש צורך בדיוק מושלם – וזאת ניתן להשיג רק באמצעות מכשור מתיחות שילדה. המערכת הממוחשבת של מתיחות שילדה מאפשר להביא את הרכב אל מצבו התקין ובהתאם להוראות של יצרן הרכב.

מערכות מתקדמות למתיחות ויישור שילדה

ב א.א.ל שירותי רכב ישנן המערכות המתקדמות ביותר למתיחות שילדה, המספקת את הרמה הגבוהה ביותר הקיימת בתחום זה. הפעולה נעשית בצורה ממוחשבת המאפשרת להגיע אל התוצאות הקרובות ביותר אל הוראות היצרן של הרכב וכמעט ללא סטייה – דבר המבטיח את בטיחות הנסיעה. לאחר תהליך מתיחת השילדה הרכב עובר את הבדיקות הקפדניות ביותר, על מנת לספק בטיחות מלאה לנסיעה.

אצלנו בא.א.ל מרכז שירות לרכב אנו מתמחים ביישור שלדות לכל סוגי הרכב, גם מסחרי וגם פרטי.ברשותנו המכשור המתקדם ביותר בעולם בתחום יישור שלדות לרכב ה AUTOROBOT .  באמצעות מכשיר ה- AUTOROBOT אנו מחזירים את שלדת הרכב למידותיה המקוריות לפי נתוני יצרן.

כל תהליך העבודה על המכשיר ליישור שלדת הרכב מתבצע על ידי מדידות, הצלבת מידות וסרגלי מדידה הקיימים בעולם הרכב.

אנו מתחייבים להחזיר את השלדה למצבה התקין ומוכן לנסיעה בביטחון מלא.

צוות מקצועי למתיחות שילדה

ביצוע מתיחות שילדה ב א.א.ל שירות רכב נעשה על ידי צוותים מקצועיים וייעודיים אשר עברו את ההכשרה הנדרשת לטיפול מסוג זה ולהתנהלות נכונה עם מכשירי מתיחות שילדה. הצוות המקצועי של א.א.ל שירות רכב מאפשר לכם ליהנות מן הטיפול הטוב והבטוח ביותר.

לאחר ביצוע תיקוני פחחות ברכבים שעברו תאונות, ישנה חשיבות גבוהה ביותר לשמירה על בטיחות הנוסעים ברכב והתאמה של הרכב אל הוראות יצרן הרכבים, על ידי מתיחת שילדה ניתן להגיע אל התקן של היצרן. א.א.ל שירות רכב מאפשר לכם ליהנות מהטיפול הטוב ביותר והאיכותי ביותר בתחום זה .

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך