צרו קשר 03-613-4134

א.א.ל מרכז שירות רכב מספקת שירות צביעת רכבים מקצועיים בכדי להחזיר אל הרכב את הצבע המקורי, הזוהר והבוהק שלו. צביעת רכבים דורשת יכולת ומקצועיות רבה, ואצלנו, ב א.א.ל מרכז שירות רכב תוכלו למצוא את הצוות המקצועי ביותר המתמחה ומנוסה בצביעת כל סוגי הרכבים ועל ידי המכשור והצבעים הטובים ביותר.
צביעת רכבים

צבעו של הרכב הינו אחד הדברים החשובים ביותר, בין אם מדובר ברכבי יוקרה ובין אם מדובר ברכבים פרטיים, משפחתיים או רכבי מנהלים. רכבים שעברו תאונות או פגיעות והצבע נפגם, או דהה, יכולים ליהנות משירותי צביעת רכבים איכותית ומקצועית, אצלנו, ב א.א.ל מרכז שירות רכב.
תפקידו של צבע הרכב
לצבע של הרכב מספר תפקידים חשובים, לא רק בשל היופי והאסתטיקה של הרכב, אלא גם, ובעיקר, על מנת לספק את ההגנה הטובה ביותר לפח הרכב, העלול לסבול מבלאי כתוצאה מפגעי מזג האוויר, וכמובן, מהשמש החמה של הקיץ הישראלי. כאשר עוסקים בצביעת רכבים, חשוב להבין, כי יש תפקיד חשוב מאוד לאיכות של הצבע, על מנת לספק לא רק את המראה הנחשק לרכב, אלא גם תוכל להעניק לפח את ההגנה המקסימאלית. ב א.א.ל מרכז שירות רכב מבצעים את כל סוגי צביעת רכבים לכל סוגי הרכבים וכן תיקוני צבע בידי אומן. צביעת רכבים מתבצעת בצבעים מקוריים ובאיכות הטובה ביותר של יצרני צבעי מכונית בעולם, וכן, ניתן ליהנות משירותי תיקון צבע או צביעה בתנור.

שירותי צביעת רכבים
מחלקת צביעת רכבים של א.א.ל שירות רכב עומד לרשות לקוחותיה לביצוע כל סוגי עבודות צביעת רכבים, על ידי צוות מקצועי ומומחה בצביעת כל סוגי הרכבים. בין מגוון השירותים השונים מהם תוכלו ליהנות, הינם, תיקוני פחחות לכל סוגי הרכבים, תיקון טומבונים, מתיחת שילדה וכמובן שירותים מקצועיים לרכבי יוקרה. ב א.א.ל שירות רכב עומדים לרשותכם בביצוע שירותי צביעת רכבים איכותית ביותר ובאחריות מלאה.

א.א.ל שירות רכב מזמינה אתכם ליהנות ממקצועיות, אחריות ואמינות בכל הנוגע לשירות צביעת רכבים וכן, מן השירותים הנוספים אצלנו במוסך. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם ולרשות הרכב שלכם, על מנת לספק לכם את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר.

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך