צרו קשר 03-613-4134

רכבי היוקרה הן משאת ליבנו ונפשנו, ואנו משקיעים בהם מאמצים רבים על מנת לשמר אותם בדיוק כמו ביום בו קיבלנו את המפתח אל הרכב. ב א.א.ל מרכז שירות רכב אנו מבינים כי רכב היוקרה שלכם דורש טיפול יסודי, מקצועי, קפדני ואישי, ולכן, אנו נטפל ברכב שלכם כאילו הוא היה שלנו, על ידי מכשור מקצועי וייעודי ועל ידי צוות מקצועי המתמחה במתן שירות לרכבי יוקרה.
שירותים לרכבי יוקרה​
שירות אישי וייחודי לרכבי יוקרה
כחלק מתפיסת החיים שלנו, ובהתאם לסוגי ההסדרים השונים, תוכלו למצוא אצלנו שירותי גרירה, המאפשרים לכם להביא את הרכב ישירות אל מרכז הטיפול שלנו, ובמקביל לכך, תוכלו אף ליהנות מאספקה של רכב חלופי לתקופת הטיפול או התיקון. השירות האישי והאדיב שלנו, יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת כי הרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר וזוכה לטיפול הטוב והמתקדם ביותר בתחום של שירותי רכבי יוקרה.

מכשור מקצועי וייעודי לרכבי יוקרה
כל תהליך הטיפול ברכבי יוקרה, בין אם בצביעת הרכב, תיקוני פח, תיקון מגנים או מתיחת שילדה, מתבצע על ידי המכשור המתקדם ביותר בעולם ומטובי היצרנים הבינלאומיים – כך שביכולתנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר שניתן למצוא. הצוות המקצועי שלנו הינו מנוסה בעבודה ובטיפול של רכבי יוקרה המיוצר על ידי היצרנים המובילים ביותר בעולם, כך שבהחלט, ניתן לקבוע כי הרכב יזכה לטיפול יסודי, מקצועי ועדין כנדרש.

הסדרים עם חברות הביטוח
א.א.ל מרכב שירות רכב פועל אל מול חברות הביטוח המובילות, ומאפשר קבלת הסדרי תשלומים נוחים, ותשלום לאחר ביצוע גמר העבודה. גם אם אינכם נמנים על פני חברות הביטוח שבהסדר, תוכלו ליהנות מפרישת תשלומים נוחה וממחירים ללא תחרות.

א.א.ל מרכז שירות רכב מזמין אתכם ליהנות משירות VIP לרכבי יוקרה המיוצר על ידי מיטב היצרנים המובילים בעולם ועל ידי הצוות המקצועי שלנו.

בשל הערך הכספי הגבוהה של רכבי יוקרה, אנו נדרשים לטיפול יסודי ומקצועי ובכפפות של משי, ב א.א.ל מרכז שירות רכב אנו מבינים אל ליבכם, ולכן, אנו מצוידים בכלים, במכשור ובכוח האדם המוכשר לגשת אל עבודת תיקון וטיפול ברכבי יוקרה.

רכבי יוקרה במהלך תיקון

שחזור דלת פגועה קשה ברכב ב.מ.ו X-3

 

צבע כללי לרכב האודי A-3 הכנת הרכב לצבע ותמונות לאחר צביעתו

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך