צרו קשר 03-613-4134

הטמבון, או בשמו השני, המגן, נועד להגן על הרכב מפני פגיעות, יחד עם זאת, פעמים רבות, אנו עדים לטמבונים שרוטים, כפופים או מקולפים אשר משווים לרכב מראה בלוי – ב א.א.ל מרכז שירות רכב מספקים תיקון מגנים ותיקון טמבונים באמצעים החדשניים ביותר והמתקדמים ביותר.
תיקוני מגנים / טמבונים

לכל כלי רכב יש שני טמבונים, קידמי ואחורי, אשר נועדו להגן על הרכב מפני פגיעות פח. יחד עם זאת, בשל התנועה הצפופה
בכבישי ישראל, ובשל הצפיפות במגרשי החנייה, הטמבון פעמים רבות נפגע, לעיתים גם כתוצאה מתאונות, בהן יש צורך לשחזר את הטמבון לחלוטין. ב א.א.ל מרכז שירות רכב תוכלו למצוא צוות מקצועי וציוד מתקדם לצורך תיקון מגנים / טמבונים.
סוגי תיקון מגנים / טמבונים
ישנם מספר סוגים של תיקון מגנים / טמבונים, בהתאם למצבו של הטמבון. בין אם מדובר בטמבון אחורי ובין אם מדובר בטמבון קידמי, אנחנו יכולים להיות עדים לשלושה מקרים שכיחים במיוחד:

– שריטות ו/או קילוף צבע
– כיפוף של הטומבון
– נפילה של טומבון כתוצאה מתאונה או פגיעה מאסיבית

על מנת לתקן את הטמבונים, יש צורך ביכולת מקצועית וטכנית, בין אם לצורך תיקון אסתטי ובין אם לצורך תיקון מאסיבי של הטמבון. בא.א.ל מבצעים בעבורכם את כל סוגי תיקון המגנים על ידי צוותים מנוסים ובאמצעים המתקדמים ביותר, הן מבחינת התאמות צבעים, תיקון פגיעות ושריטות ועוד.

אחריות ומקצועיות בתיקון מגנים / טמבונים
כל סוגי עבודת תיקון מגנים / טמבונים ב א.א.ל שירות רכב נעשים על ידי צוותים המומחים בכך, ובהתאם לסוג של הרכב ועל פי תקנות היצרן ותיקני הבטיחות המחמירים ביותר, על מנת להבטיח לכם איכות ואחריות על העבודה. בנוסף לכך, עבודות התיקון האסתטיות מתבצעות בידי אומן, על מנת להחזיר אל הרכב את המראה האיכותי והיוקרתי שלו.

א.א.ל שירות רכב מזמין אתכם ליהנות משירותי תיקון מגנים / טמבונים באמצעים המתקדמים ביותר ועל ידי צוות מקצועי ומנוסה.

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך