צרו קשר 03-613-4134

פגיעה בפח של הרכב מורידה את ערכו, בעיקר אם מדובר בפגיעה חמורה בפח הרכב, כמו לאחר תאונה, המצריכה מאיתנו טיפול מיידי.
ב א.א.ל מרכז שירות רכב תוכלו למצוא צוות מקצועי וציוד מתקדם הנועד לספק בעבורכם טיפולי פחחות לכל סוגי הרכבים, תחת קורת גג אחת.
פחחות לכל סוגי הרכב

עבודות פחחות הינן אחד מסוגי העבודות החשובות ביותר ברכבים, בין אם מדובר בשריטות או שפשופים בפח ובין אם מדובר בטיפולי פחחות יסודיים יותר, כמו לאחר תאונות רכב או פגיעות ברכב. מעבר לירידה בערכו הכספי של הרכב כתוצאה מפגיעות פח,
ישנה חשיבות גדולה עוד יותר לאלמנט הבטיחות בנסיעה, לכן, הצוות המקצועי של א.א.ל מרכז שירות רכב מבצע טיפולי פחחות לכל סוגי הרכבים במקצועיות ובאחריות מלאה.

מקצועיות בעת עבודות פחחות לרכב
בעבודת פחחות לרכב נדרשת יד מקצועית ומנוסה, על מנת להחזיר את הרכב אל המצב התקני שלו, בין אם מדובר בפגיעות פח חמורות, וגם כאשר יש צורך בתיקונים אמנותיים לשריטות בפח הרכב. הצוות המקצועי של א.א.ל מרכז שירות רכב שם לפניו שני מרכיבים חשובים, הן את המראה האסתטי של הרכב והן את הביטחון בעת נסיעה ברכב – לכן, טיפולי פחחות חשוב מאוד לבצע במוסכים מקצועיים ולמודי ניסיון.

מכשור מתקדם לעבודות פחחות
כל רכב הינו שונה, ומכאן, גם אמצעי הטיפול צריך להיות מותאם בצורה מלאה אל סוג הרכב ואל סוג הפח. ב א.א.ל מרכז שירות רכב ניתן למצוא את המכשור המתקדם והמקצועי ביותר, על מנת לספק לכם את העבודה האיכותית ביותר, בהתאם לנדרש בעת ביצוע עבודות פחחות לרכב. ב א.א.ל שירות רכב מבצעים את עבודות הפחחות לכל סוגי הרכבים ובהתאם לתקנות המחמירות ביותר, אשר יוכלו להניב לכם לא רק תוצאות יפות לעין, אלא גם את הביטחון הנדרש בעת נסיעה ברכב.

א.א.ל שירות רכב מזמין אתכם ליהנות משירותי פחחות לכל סוגי הרכבים על ידי צוות עבודה מקצועי ומנוסה, המספק אחריות ואמינות. בנוסף, אתם מוזמנים ליהנות ממגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, לטיפול יסודי ואיכותי לרכב שלכם.

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך