צרו קשר 03-613-4134
Slide background
Slide background
Slide background

א.א.ל. מרכז שירות לרכב הינו מוסך פחחות וצבע הייטקיסטי המציע מעטפת טיפולים ושירותי תיקון מקיפה 360 לכל סוגי הרכב באמצעות הציוד הטכנולוגי החדיש ביותר בענף ובשירות ואיכות ללא פשרות 24/7

א.א.ל. מרכז שירות לרכב

א.א.ל מרכז שירות לרכב, מציע לרשותכם צוות  מומחים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום של פחחות וצבע לרכב. אנו עובדים בשיתוף פעולה ובאמון מלא עם כל חברות הביטוח הקיימות במשק. כמו כן במוסך א.א.ל תווכחו  שגם בעת לקיחת הרכב לאחר התיקון, תוכלו להנות מהסדרי תשלום נוחים ביותר. אנחנו בא.א.ל מבינים כי הזמן שלכם יקר מאוד! אנו מתחייבים לחסוך לכם זמן, ואתם תוכלו להיות שקטים  ובטוחים כי תקבלו את הרכב תקין ובטיחותי להמשך נסיעתכם בשלום, לאחר בדיקות יסודיות ומקיפות שלנו.

אנחנו חרטנו על דגלינו שירות ללא פשרות והיות הלקוח תמיד צודק ולכן, תהליך העבודה הינו אישי, אדיב והמקצועי ביותר הקיים כיום בעולם הרכב. אצלינו תמצאו תמיד אוזן קשבת בכל שעה לכל שאלה, הערה או בקשה שלכם. א.א.ל מרכז שירות לרכב, עובד עם הציוד הטכנולוגי והמתקדם  ביותר הקיים בעולם לתיקון רכבכם, כולל צבעים מקוריים בלבד לכל סוגי הרכבקרא עוד

התיקונים שאנו מבצעים

השירותים שלנו

יש כמה סיבות טובות לבחירה בא.א.ל. כמקום הקבע שלך לתיקון הרכב.

רצינו לציין בפניכם את החוזקות והיתרונות שלנו שיגרמו לכם להרגיש בטוחים, רגועים ומרוצים מהטיפול אצלינו.

מקצועיות

במרכז שירות לרכב א.א.ל ישנו צוות טכני מהמקוצעיים ביותר בענף שיחד עם מיטב המיכשור, הרובוטים וחלקי החילוף אנו מתחייבים לשירות המקצועי ביותר עבור לקוחותינו. 

אמינות

מוסך א.א.ל חרט על דגלו שירות אמין כחלק בלתי נפרד ממדיניות המוסך. חשוב לנו שלקוחותינו ידעו בכל רגע נתון את מצב רכבם, מהם התיקונים המקוידקים הנדרשים והכל בשקיפות מלאה.

צבעים מקוריים

אנו בא.א.ל משתמשים בצבעים לכות ומדללים מקוריים בלבד של חברת Standox הגרמנית. בזכות השימוש בחומרים הטובים ביותר אנו סמוכים ובטוחים בעמידות הצבע לאורך זמן ולכן נותנים אחריות של 5 שנים!! על כל עבודת צבע.

איכות החלפים

אנו במוסך א.א.ל  משתמשים בחלפים האיכותיים ביותר הקיימים בענף הרכב, באישור משרד התחבורה, העומדים בתו תקן מחמיר של מכון התקנים הישראלי.

א.א.ל- מכון היופי והקוסמטיקה לרכב שלך